محل تبلیغات شما
این روزها کمی آروم تر شدم ولی نمیشه گفت فراموش کرده ام اتفاقاتی رو که بر من گذشتند, شاید هیچوقت فراموش نشن! زمان برای این یکی درمان مناسبی نخواهد بود!با کوچکترین اتفاق یا چیزی که من رو به یاد اون اتفاق می اندازه مو به تنم سیخ میشه و سیر اتفاقات بد از ذهنم عبور میکنه! مو هام رو توی آینه نگاه میکنم و از دیدن موهای سفیدی که توی قسمت راست سرم خودنمایی میکنن حس خوبی بهم نمیدن!آدمی اشتباهات زیادی توی زندگیش میکنه و معتقدم که باید پای تمام اشتباهاتش بمونه!در واقع خودکرده را تدبیر نیست!اما هیچوقت فکر نمیکردم یه اتفاق بتونه انقدر زندگیم رو تحت تاثیر بد قرار بده!همیشه پشیمون هستم از کاری که کردم و میگم آخه چرا انجام دادم و اصلا چرا باید برای من اتفاق می افتاد؟امیدوارم که باقی زندگیم خوب بگذره!

این که در 25 سالگی از کل زندگیم خسته باشم و نا امید و افسرده بدترین تجربه ی زندگیم بود!این که دلیلی برای دم و بازدمم نمیدیدم!آدمیست دیگر!دوست داشتم کسی باشه تا پای حرف هاش بشینم تا پای حرف هام بشینه!که درک متقابل از هم داشته باشیم که این سال های قبل از 30 سالگی رو حروم نکرده باشم ,پیدا کردن همچین آدمی سخت تر از اون چیزی که فکر میکردم به نظر میرسه!من دنبال کسی بودم تا تقسیم کنم تمام زندگیم رو  باهاش ولی هیچوقت نبود!و این بیشتر باعث میشد که از زندگی ملال آورم خسته باشم!اما مدتیه که دارم تلاش میکنم که خودم دست خودم رو بگیرم و از زندگی لذت ببرم!و تا حدودی هم موفق بودم!
آقای واو 80 درصد ایده آل های زندگی من رو در خودش داره!حتی با شناخت کمی که ازش دارم, با شناخت کم؟هنوز ندیده امش؟ ای بابا!این ها همه ساختهی ذهن و دل یه دختر تنهاست!تنهایی باعث میشه از آدم های نا مناسب برای خودمون بت درست کنیم, یک بت زیبا!و در نهایت وقتی تمام معادلات اشتباه از آب در میاد شوکه میشیم!من سابقه ی ساخت یک بت به نهایت زیبارو در کارنامه ام دارم که 9 سال تلاش کردم که قبول نکنم واقعی نیست! و حالا اما اگه یه آدم درست هم پیدا بشه فکر میکنم اشتباه ذهن خطاکاره منه!

جواب آزمایش هام اومده!مرز پیری دایابتیک رو رد کردم و امروز روز پنجمی هست که سالم میخورم و ورزش میکنم!

دیروز یه ایونت از طرف فیس بوک رفتم برای ویمن این آپس!به شدت خوب بودن همه! 

تو اما چکار کردی؟

تو فقط یه تجربه بودی

But I want to live And not just survive

رو ,زندگیم ,اتفاق ,میکنم ,یه ,های ,تا پای ,اتفاق می ,کردم و ,پای حرف ,از زندگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پزشکی -حقوقی -مهندسی ساختمان پزشکان سینا